5 důvodů proč, jsou polokošile vhodné na vánoční večírek

By admin, 11.12.2014

5 důvodů proč, jsou polokošile vhodné na vánoční večírek

Vánoce už pomalu klepou na dveře, a tak jsme se rozhodli vám přinést několik článků, ve kterých vám odhalíme, co o Vánocích dělat nebo do čeho se obléci. Protože jsme stále dostatečně TrochuMimo, začínáme od konce. Dnes si povíme do čeho se obléci, pokud máte v diáři něco jako vánoční večírek nebo třeba jen bowling s kamarády.

Při volbě outfitu si mnozí z nás neumí správně vybrat. K vidění jsou tedy sportovní trika, která se rozhodně na žádný večírek nikdy nehodila a ani hodit nebudou. Pokud nechcete být buran s pořadovým číslem 100, je nejlepší šáhnout po nějaké košili či polo-košili.

Polokošile z GetFashion.cz by rozhodně neměly chybět v šatníků nikoho z nás. Jsou často tím nejlepším, co si můžeme vybrat na vánoční večírek nebo jakoukoliv jinou neformální příležitost. Nabízejí dostatek komfortu a současně nikoho neurazí.

Nebudete vypadat jako křupan

Byli jste někdy v průměrném klubu? Pak víte, že často převládají sportovní trika různých značek a ten, kdo má na sobě košili či polokošili jednoduše mezi ostatních 100 týpků jaksi nezapadá. Polokošile naznačuje, že má dotyčný v šatníků rozhodně více věcí, než jen jedno barevné triko a jedny džíny.

Zvýrazníte si postavu

Několik hodin týdně dřete v posilovně a při pátečním večeru si obléknete obyčejné vytahané triko? Pak vězte, že si vaší dřiny nikdo nikdy nevšimne. Polo-košile o správné velikosti dokáže s postavou úplné divy. Správně zvýrazní ramena a hrudník, a pokud nejste nějaký cvalík, nikdo si nevšimne menšího břicha.

Ženský vás budou milovat

Tím se dostáváme k dalšímu bodu a to k názoru ženských. Schválně se zeptejte přítelkyně nebo ségry, zdali jí imponují borci v obyčejném vytahaném triku nebo v polo-košili (polotriku) s límečkem. Uvidíte, co odpoví. Spolehněte se, že v baru plném sportovních triček budete se svou polokošilí dostatečně vyčnívat.

polokošile

Nikoho neurazíte

Občas se může stát, že špatně odhadnete formalitu a urazíte sebe, své okolí i známé. Co si budeme nalhávat, jsme chlapi a k módě máme daleko. S polokošilí se nám vyložený průšvih nemůže stát nikdy, protože je alespoň částečně formální.

Vždy připraveni ke sportu

Občas se může vcelku formální večírek zvrhnout v utkání v tenise, golfový match nebo jiné náročnější aktivity. V tu chvíli oceníte „sportovnost“ polokošil s krátkým rukávem a můžete se bez obav zúčastnit. V upnuté košili byste se na sport cítit nemuseli.

Pánské polokošile ve výprodeji se slevami až 40% můžete objednat v eshopu GetFashion.cz.

Komentáře

Dále by vás mohlo zajímat