Dřevostavby na klíč do 2 milionů? Splněný sen!

montované dřevostavby na klíč

By admin, 31.5.2017

Montované dřevostavby na klíč do 2 milionů

Stavět takzvaně na klíč dnes není žádná vzácnost. Kdo by se v dnešní časově vytížené době chtěl zabývat vším tím vymýšlením a plánováním. Rozhodnete-li se pro dřevostavbu na klíč, většina těchto nepříjemných povinností vám odpadne a vy už se jen nastěhujete. Typový projekt se vám navíc vždy a snadno přizpůsobí tak, aby vám život ve vašem novém domě dokonale vyhovoval. Získejte více informací a poptejte nezávazně dřevostavby na klíč.

Plnohodnotný rodinný dům do 2 milionů?

Ano, lze ho postavit. Výstavba dřevostaveb do 2 milionů je nejen obvykle rychlá a efektivní, ale také cenově dostupná. Za dva miliony se tak dá pořídit už velmi pěkné bydlení. A možná se vám podaří ušetřit i víc. Záleží na projektu, který si vyberete, ale třeba i na základových poměrech na vašem stávajícím pozemku.

dřevostavby do 1,5 milionu

Provoz dřevostavby je navíc také relativně levný. Montované dřevostavby jsou totiž přirozeně tepelně izolační a spotřebovávají tak méně teplené energie než běžné a běžně zateplené zděné domy. Dle zkušeností obyvatel dřevostaveb je v nich navíc příjemné a zdravé klima a jsou nenáročné na běžnou údržbu.

Do města, na vesnici i na samotu u lesa

Od běžného rodinného domku postaveného třeba z tvárnic dnešní dřevostavbu jen stěží poznáte. Navenek mohou obě stavby vypadat úplně totožně, přesto se liší technologickým postupem výstavby a samozřejmě i materiálem. Je ale jen na vás, pro jaký styl se rozhodnete. Typové projekty dřevostaveb se snaží vyhovět všem požadavkům zákazníka. Vyberete si i vy?

Zadejte poptávku na projekty montovaných dřevostaveb ZDARMA. Online formulář vyplníte během pár minut a pak už si stačí jen vybrat. Postavte si dřevostavbu na klíč do dvou milionů s DřevostavbyX.cz.

Komentáře

Dále by vás mohlo zajímat