Nakupujte levnější elektroniku z Číny. Ukážeme vám jak!

By admin, 6.2.2015

Jak asi tušíte, v Číně najdete spoustu zboží o desítky procent levnější, než je tomu v našich eshopech nebo dokonce kamenných obchodech. Smartphony za pár tisíc, ostatní věci za polovic a k tomu všemu navíc doprava zdarma! Zní vám to jako sci-fi? Pak věřte, že něco podobného je Dealextreme, obchod s čínskou elektronikou, módou a hračkami. Na Dealextreme koupíte prakticky veškeré zboží a prakticky vždy výrazně levněji, než je tomu u nás.

Pokud navíc nevíte, jak se v Dealextreme orientovat, a nákup na zahraničních eshopech vám dělá problém, doporučujeme tento web, který velmi polopatě popisuje, jak krok po kroku celý nákup provést a jak můžete nakoupit na Dealextreme ještě levněji.

Pokud navíc chcete jít do úplných slevových extrémů, zkuste nakoupit v rámci Dealextreme Deals, což je množstevně a časově omezená nabídka různé elektroniky. Při objednávání zásilky zboží do 150 Eur nepodléhají CLU. 😉

Sponzorem článku je web Jaknadx.cz, kde najdete veškeré informace týkající se Dealextreme. Jak na Dealextreme objednat. Jak ušetřit při nakupování na Dealextreme. V dotazech od čtenářů navíc najdete rozpis, kdy je váš nákup osvobozen od všech daní a cel a kdy naopak povinnost doplatit DPH nebo CLO vzniká.

Věříme, že jsme vám přinesli zajímavé informace a pokud máme v podobných článcích pokračovat, dejte nám vědět počtem sdílení. 😉

Komentáře