Pronájem pracovníků z Ukrajiny

pracovníci u Ukrajiny

By admin, 22.12.2016

Narazili jsme na zajímavou službu. Možná víte, že zaměstnavatelé po celé ČR nyní řeší nedostatek pracovníků. Všichni hledají potenciální pracovníky, kde se dá, a pronájem pracovníků z Ukrajiny se nyní stává opět oblíbeným řešením. A vypadá to, že trend ne a ne ustat. Média se sice nyní zabývají především uprchlíky, ale to, že si personální agentury dováží ve velkém pracovníky z východu – tedy z Rumunska, Bulharska nebo Ukrajiny – už nevnímají. Nám to však nevadí. Raději totiž pracovníky z Ukrajiny a dalších zemí východní Evropy, než odjinud.

Jak vyřešit pracovní povolení

Pro pracovníky z Ukrajiny potřebujete na českém pracovním trhu vyřídit pracovní povolení a projít další administrativním kolečkem. Musíte vyřešit pracovní povolení, sociální a zdravotní pojištění, založení bankovního účtu a dalších nezbytných záležitostí, které následně zajistí klidný chod vaší společnosti a klid na práci právě pracovníkům z Ukrajiny. Všechny tyto záležitosti samozřejmě vždy rádi vyřešíme za vás. Proto je pronájem zaměstnanců vhodným řešením pro většinu společností, které nechtějí kromě výše zmíněného řešit navíc i ubytování zaměstnanců a určitou asistenci.

Na co si dát pozor

Nejhorším řešením najímání pracovníků je začít hledat na vlastní pěst. Raději volte personální agenturu, které můžete naplno věřit, a získání pracovníků řešte formou pronájmu. Třeba agentura Work2job má všechny nutné akreditace od MPSV a může tedy dodávat služby personální agentury na českém trhu.

Po zapracování vašich nových pracovníků vám pak už nic nebrání v dalším růstu. Odpadá vám navíc část starostí spojená s personálními záležitostmi. V případě většího týmu navíc Work2job dokáže dodat i vedoucí pracovníky, takže jste bez starosti, zatímco výroba spolehlivě funguje. Vy se pak můžete o to více soustředit pouze na svůj byznys a starosti se zaměstnanci přenechat nám. To vše díky službě pronájem pracovníků.

Máte zájem? Držte se těchto konkrétních kroků

Nejdříve je nutné odeslat na Work2job poptávku, kde budete specifikovat, o kolik zhruba zaměstnanců budete mít zájem a co by bylo jejich náplní práce. Pokud navíc dodáte i celkový rozpočet, určitě to ušetří část dodatečných dotazů. Work2job vám s touto specifikací poptávky už dokáže sestavit cenovou kalkulaci. Pak už jen stačí vše potvrdit a během pár dnů máte nové pracovníky připravené k pronájmu.

Komentáře

Dále by vás mohlo zajímat