Youtube videa – 6 nejlepších videí

Další díl Youtube videí

By admin, 12.4.2014

Projíždíme si takhle Youtube videa a řekli jsme si, že by bylo super sestavovat každý týden seznam 10 nejlepších Youtube videí. Youtube je 3. nejvíce využívaným vyhledávačem (v počtu zadaných dotazů) v ČR a Youtube videa jsou čím dál tím oblíbenější, takže proč ne?!

Jak vybíráme ta nejlepší Youtube videa?

No, přiznáme se, že moc hledisek nezohledňujeme, prostě koukneme na počet zhlédnutí, počet sdílení na Facebook.com. Občas zohledníme třeba taky to, jak které Youtube video bylo zmiňováno v médiích po celém světě.

Každý týden na vás čeká výběr těch nejluxusnějších videí z Youtube za uplynulý týden. Videa začínají tím, co hodnotíme jako nejhorší z nejlepších a končí tou největší peckou! Pokud budete mít nějaké tipy, určitě nám dejte vědět v komentářích.

Další vybraná Youtube videa

Tentokrát přinášíme směsici všeho možného.

Pokud chcete vidět další videa nejen z Youtube, mrkněte sem.

Viralbrothers – Paranormal prank

Už to vypadalo, že Viralbrothers upadnou do zapomnění a jejich Youtube videa si budou pouštět pouze jejich skalní fanoušci. O pravém opaku nás však přesvědčila tato dvojice bláznů svým novým výtvorem Paranormal Prank, kde jeden z nich straší druhého celkem dost podařeným vtipem. 🙂

Video jak si mladí Saudové vymění kola za jízdy

Ještě před pár desítkami let se Saudové proháněli na koních a v jízdě na nich byli opravdu dobří. Poté, co objevili ropu, a naučili se na ní pořádně vydělávat, vystoupila jejich zábava na novou úroveň. Jak taková zábava vypadá, můžete vidět na videu pod tímto článkem. Tihle borci se prostě buď musí odpalovat nebo jezdit s offroadem po dvou kolech. Zajímalo by nás, jestli jsou všichni stále na živu. J Mimochodem trochu nechápeme to, že se té Toyotě FJ netočí alespoň jedno kolo z těch dvou, co jsou ve vzduchu.

Youtube video týdne – kompilace pouličních závodů

Na Youtube najdete nepřeberné množství videí z pouličních závodů. Toto Youtube video je však něčím zajímavé. Máme sto chutí vám to neprozradit, ale raději vám to řekneme předem. Ze všech zúčastněných aut v tomto videu totiž šlehají plameny. Někdy se jedná o brutální výkon, jinde o speciální úpravu, kdy se do výfukového potrubí přidává plyn přes speciální systém. Co to pak dokáže obzvlášť v noci, můžete vidět na tomto videu. 😉

Kompilace autonehod

Když se připletete k autonehodě nebo jí způsobíte, je to určitě hodně nepříjemná věc. Pokud však děláte doslova naprosté blbosti, nelze popřít, že jste si to vykoledovali. Níže vám přinášíme kompilaci autonehod, na které jsou zachycené spíše okamžiky k pobavení a zamyšlení než k politování. Naprosté většině zúčastněných se v tomto Youtube videu nic nestalo. Kompilace získala na Youtube již 1,3 milionů zhlédnutí.

Nissan GTR R35 vs. Trabant Turbo 3,0T

Nissan GTR R35 patří k nejrychlejšímu sportovnímu náčiní, které momentálně seženete, a to navíc za relativně rozumný peníz. Tahle nekompromisní kára v pohodě strčí do kapsy kdejaké Porsche, Ferrari nebo Lambo, která přesahují jeho cenu někdy i 3krát. Čekali byste hodně, ale určitě byste nečekali to, co se stane v tomto Youtube videu, na kterém se postaví proti sobě Trabant a právě zmíněný Nissan GTR R35 s 580 koňmi. Asi čekáte, že ho Nissan pokoří během několik sekund. To se ovšem pletete. Mrkněte na Youtube video níže. 🙂

Skrillex a jeho písnička Ragga Bomb

Jste milovníci dubstepu nebo drum’n’bassu? Pak je pro vás tohle nové Youtube video od DJe, který si říká Skrillex. K písničce bylo natočeno velmi povedené video, které ukazuje post apokalyptický svět. I když bychom měli toto video zařadit spíše do příspěvků Youtube písniček, vaše zhlédnutí si zaslouží i zde.

Líbí se vám naše videa? Oceníme, pokud je budete sdílet na Facebooku, nebo se můžete mrknout na další naše videa kliknutím sem.

Dále by vás mohlo zajímat

Komentáře

Dále by vás mohlo zajímat

audi A3 Kradená Audi A3 v Praze Nový výběr písniček z Youtube Youtube písničky – každotýdenní výběr